17 boten van BWV de Eem bij de Eemhead

Published On: september 26th, 2018By Categorieën: Homepage, Wedstrijdcommissie205 words

Zoals al eerder op de site te lezen is zaterdag 29 september de Eemhead. Deze wedstrijd – een roeirace op de Eem tussen Baarn en Amersfoort – wordt georganiseerd door Hemus, Dit jaar doet de Eem mee met 17 boten!
Jeugd, veteranen dames en heren, skiffs, tweetjes, viertjes en een acht. Kom onze leden aanmoedigen zodat we er een gezellig BWV-de-Eem-feestje van kunnen maken in Amersfoort.

De starttijden en afstanden zijn verdeeld over drie blokken:

Blok 1

2,5 km

jongste jeugd en C-boten

Start bij de fietsbrug

Blok 2

5 km

jeugd en dames

Start bij Grote Melm

Blok 3

7,5 km

heren

Start bij BWV de Eem

Deelnemers
Voor alle deelnemers geldt dat de rugnummers ’s ochtends bij Hemus worden opgehaald en vanaf ca 8.45 uur klaar zullen liggen in de Recover. Zorg er wel zelf voor dat deze na de race worden ingeleverd bij Hemus. Check voor alle info over de wedstrijd  de website www.hemus.nl. Met name de deelnemers van blok 3 worden door de organisatie vriendelijk verzocht dit jaar op tijd aan de start te verschijnen 😉

Vaarverbod
Tijdens de races is er een vaarverbod voor het overige vaarverkeer. Er kan wel vanaf onze vereniging richting de Eemmond geroeid worden.

We wensen alle deelnemers en toeschouwers een mooie wedstrijd toe!