Open dag BWV de Eem was weer succesvol!

Published On: april 19th, 2024By Categorieën: Evenement, Homepage, Jeugd, Roeien, Vereniging, Zeilen145 words

Wat een succesvolle open dag hadden we weer dit jaar! Op zaterdag 23 maart jl. was de vereniging open voor belangstellenden. En die kwamen volop! Bijna 40 mensen kwamen langs om kennis te maken met onze prachtige watersportvereniging. Zij kregen een rondleiding van het welkomteam en aten heerlijke sandwiches van het cateringteam. Ook probeerden ze -ondanks of dankzij een fikse wind!- een roei- of een zeilboot uit, die bemand werd door vele enthousiaste leden die het ontzettend leuk vonden de potentiële nieuwe leden te vertellen hoe geweldig onze vereniging is. En met resultaat! In totaal meldden zich meer dan 35 nieuwe zeilers en roeiers bij onze vereniging aan (inclusief een aantal enthousiaste jeugdleden!), die ondertussen begonnen zijn met hun eerste lessen. Aan iedereen die meegeholpen heeft om van deze dag een groot succes te maken: heel hartelijk dank!

Klik op een foto en bekijk de fotopresentatie